Serwis      +48 87 429 56 56      serwis.kostrzewa.com.pl/      Pon - Pt: 7:00-20:00 | Sob - Nd - Święta: 10:00-16:00

„STARY FOLWARK” w Pietrzykowie

Na Ziemi Lubuskiej również występuje zainteresowanie wymianą wysokoemisyjnych źródeł ogrzewania. W miejscach, gdzie ze względu na usytuowanie obiektu nie ma możliwości przyłączenia się do miejskiej sieci ciepłowniczej, jednym z możliwych mediów jest kocioł pelletowy.

W Pietrzykowie w zaadoptowanych murach XIX-wiecznych budynków, otoczonych parkiem dworskim mieści się agroturystyka Stary Folwark. Folwarczne budynki ogrzewane są czterema kotłami EEI Pellets o łącznej mocy 285 kW. Automatyczne urządzenia na pellet drzewny ogrzewają łączną powierzchnię 2 700 m2. W budynkach w celu zapewnienia wysokiego komfortu przebywającym tam gościom zainstalowane jest ogrzewanie podłogowe i grzejnikowe.

 

Wygodna opcja automatycznego podawania paliwa, łatwość magazynowania oraz stosunkowa niska cena w odniesieniu do jakości sprawiają, że kotły KOSTRZEWA są bardzo chętnie wybieranymi urządzeniami grzewczymi. Nowoczesna automatyka oraz sprawdzona konstrukcja w postaci trójciągowego stalowego wymiennika o kompaktowej budowie, jak i automatycznego samoczyszczącego palnika Platinum Bio Spin z obrotową komorą spalania, umożliwiają spalanie pelletu klasy A1, A2 oraz B zapewniając użytkownikowi wysoki komfort grzewczy. Ponadto Dział Serwisu producenta zapewnia uruchomienie urządzenia oraz profesjonalną obsługę serwisową.