Serwis      +48 87 429 56 56      serwis.kostrzewa.com.pl/      Pon - Pt: 7:00-20:00 | Sob - Nd - Święta: 10:00-16:00
ZAPRASZAMY
do współpracy

Zostań naszym Partnerem

Wiodący producent ekologicznych systemów grzewczych na pellet poszukuje dystrybutorów, zainteresowanych sprzedażą produktów marki KOSTRZEWA na dynamicznie rozwijającym się rynku urządzeń na biomasę. Produkujemy urządzenia grzewcze do budynków mieszkalnych oraz przemysłowych w oparciu o dział inwestycyjny. Posiadamy bogate zaplecze techniczne, własny dział konstrukcyjny, nowoczesne laboratorium badawcze oraz rozbudowaną sieć autoryzowanych punktów serwisu.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się producentem ekologicznych kotłów c.o. i palników na biomasę. Sukcesywnie i konsekwentnie rozbudowujemy sieć sprzedaży. Dysponujemy największym w kraju i najszybciej rozwijającym się autoryzowanym serwisem kotłów na biomasę. Na chwilę obecną posiadamy 200 zewnętrznych, autoryzowanych punktów serwisu technicznego. Bogate zaplecze technologiczne i dynamiczny dział badań i rozwoju umożliwia wdrażanie najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych dla ogrzewnictwa indywidualnego i przemysłowego.

 

Oferujemy systemy grzewcze kwalifikujące się do rządowego programu Czyste Powietrze (legitymujące się certyfikatem ekoprojektu zewnętrznej autoryzowanej jednostki badawczej – dokumentem wymaganym przez NFOŚiGW).

 

Zapraszamy do współpracy instalatorów i punkty handlowe dustrybuujących  urządzenia grzewcze!

 

Sprawdź warunki, jakie oferujemy. 

 

Kontakt pod adresem: dh32@kostrzewa.com.pl