Serwis      +48 87 429 56 56      serwis.kostrzewa.com.pl/      Pon - Pt: 7:00-20:00 | Sob - Nd - Święta: 10:00-16:00

PORTFOLIO - kotły inwestycyjne

Kotły na pellet marki KOSTRZEWA znajdują zastosowanie w obiektach wielkokubaturowych. Dział Inwestycyjny oferuje kompleksowe rozwiązania obejmujące źródło ciepła, magazynowanie i podawanie pelletu oraz wygodną regulację pracy kotła i obwodów grzewczych. Urządzenia o mocy do 300 kW sprawdzają się w zakładach produkcyjnych, obiektach hotelarskich i handlowych, oświatowych oraz sakralnych. Poniżej niektóre z realizacji.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

 

Tomasz-Nowak

 

DZIAŁ INWESTYCYJNY

DORADZTWO – KONCEPCJE - SZACOWANIE KOSZTÓW

Tomasz Nowak

+48 797 157 116

di@kostrzewa.com.pl

Ogrzewanie budynków komercyjnych, przemysłowych, użyteczności publicznej

 Usługa doradztwa bezpłatna. 

Baciany Wojtek i Balbina

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Jasieniu

Kocioł EEI Pellets 75 kW 

 

Boćki to ulubione ptaki Polaków. Jesteśmy dumni z tego, że co czwarty bocian wraca na wiosnę do Polski. Będą miały gdzie wrócić wiosną boćki zaprzyjaźnione z Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury w Jasieniu. Ich dom został uratowany.

 

Dowiedz się więcej

 

Pałac Manowce

MANOWCE - luksusowy pałac nad Zalewem Szczecińskim

Kocioł EEI Pellets 150 kW 

 

Kocioł marki Kostrzewa ogrzewa wyjątkowe wnętrza Pałacu Manowce ulokowanego w Trzebieży nad brzegiem Zalewu Szczecińskiego. W zabytkowym obiekcie zaliczonym w 2021 r. przez amerykańskie przedsiębiorstwo mediowe Condé Nast Johansens do światowego grona prestiżowych niezależnych luksusowych hoteli i obiektów organizowane są szkolenia, przyjęcia okolicznościowe. 

 

Dowiedz się więcej

Róża Wiatrów

Żeglarski Ośrodek Szkoleniowy RÓŻA WIATRÓW

Kocioł EEI Pellets 100 kW 

 

Nowy, całoroczny budynek hotelowy położony nad malowniczym brzegiem jeziora Święcajty – północnej części szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Wysoki komfort cieplny oraz stały dostęp do ciepłej wody użytkowej zapewnia praktycznie bezobsługowe urządzenie na pellet.  Obsługa kotłowni została zredukowana do minimum.

 

Dowiedz się więcej

Róża Wiatrów

Kościół pw. Miłosierdzia Bożego w Pogorzałkach k. Białystoku

EEI Pellets 100 kW

W 2019 r. parafia przystąpiła do projektu poprawy efektywności energetycznej budynku kościoła parafialnego z 1990 r. wraz z plebanią polegającego na termomodernizacji oraz wymianie starego nieefektywnego źródła ciepła na węgiel, prowadzącej do oszczędnego oraz racjonalnego zużycia energii w obiekcie.

Dowiedz się więcej

Stary Folwark

„STARY FOLWARK” w Pietrzykowie  

4 kotły EEI Pellets o łacznej mocy 285 kW

 

Na Ziemi Lubuskiej również występuje zainteresowanie wymianą wysokoemisyjnych źródeł ogrzewania. W miejscach, gdzie ze względu na usytuowanie obiektu nie ma możliwości przyłączenia się do miejskiej sieci ciepłowniczej, jednym z możliwych mediów jest kocioł pelletowy.

 

Dowiedz się więcej

 

Urząd Gminy Kraszewice – woj. wielkopolskie

EEI Pellets o mocy 150 kW

 

Gmina w ramach walki ze smogiem dokonała wymiany pieca c.o. w siedzibie urzędu. W ramach zadania zdemontowano nieefektywny kocioł węglowo-miałowy i zainstalowano nowy w pełni zautomatyzowany kocioł na pellet drzewny EEI Pellets o mocy 150 kW.

 

Dowiedz się więcej

Sanatorium Budowlani

Sanatorium Hotel Spa „BUDOWLANI” w Szczawnicy 

Kocioł EEI Pelllets  200 kW (2 sztuki)

 

Sanatorium Hotel Spa Budowlani to nowoczesny obiekt położony w Szczawnicy – mieście uzdrowiskowym w woj. małopolskim, na pograniczu Beskidów Zachodnich i Pienin, nad potokiem Grajcarkiem.

 

Dowiedz się więcej

Gospodarstwo Ogrodnicze

Gospodarstwo Ogrodnicze Bogdan Królik – Chrzypsko Wielkie, Wielkopolska

Kocioł Maxi Bio Spin NE 200 kW

 

Zapewniamy ciepło w wyjątkowym miejscu, gdzie powstają „perły kwiatowe” – wyjątkowe odmiany tulipanów. Firma założona przez Bogdana Królika słynie jako producent roślin cebulowych i kwiatów ciętych wysokiej jakości. W tym roku miłośnicy ogrodów podziwiali premierę urodziwego tulipana „Agata Kornhauser-Duda”. 

 

Dowiedz się więcej