Serwis      +48 87 429 56 56      serwis.kostrzewa.com.pl/      Pon - Pt: 7:00-20:00 | Sob - Nd - Święta: 10:00-16:00

Strefa dla projektantów

Szkolenia KOSTRZEWA

 

 

Nowoczesne rozwiązania w projektowaniu kotłowni OZE – szkolenia z firmą KOSTRZEWA

 

Dnia 25.01.2024 mieliśmy przyjemność prowadzić kolejne szkolenie dla projektantów sanitarnych w temacie hybrydowych kotłowniach OZE dla obiektów przemysłowych, wielorodzinnych, komercyjnych i użyteczności publicznej. Firma KOSTRZEWA posiada rozwiązania hybrydowe równoległe i biwalentne od 50 kW do 1MW w oparciu o pompy ciepła na czynnik R290 i kotły na pellet.

 

Zapewniamy wsparcie dla projektantów w doborze oraz projektowaniu rozwiązań. Każdy inwestor może liczyć na przygotowanie indywidualne koncepcji źródła ciepła, które będzie zapewniało najniższe koszty ogrzewania i racjonalne koszty inwestycji.

 

Zapraszamy do kontaktu:

 

Tomasz Nowak

+48 797 157 116

 

Jeżeli jesteś zainteresowany by wziąć udział w kolejnym webinarze, wyślij swoje zgłoszenie na maila di@kostrzewa.com.pl. Poinformujemy Cię o kolejnym terminie szkolenia.

 

 

Webinar

 

Webinar dla projektantów i audytorów energetycznych

Zapraszamy do wzięcia udziału w organizowanych webinarach przez Dział Inwestycji firmy KOSTRZEWA. Szkolenia są dedykowane dla projektantów, audytorów energetycznych, instalatorów oraz dla wszystkich uczestników procesu budowlanego i instalacyjnego. Webinar będzie szczególnie dotyczył zastosowania kotłów na pellet o mocy powyżej 50 kW do obiektów przemysłowych, użyteczności publicznej i komercyjnych. Przedstawimy również nowość na rynku, czyli ogrzewanie nadmuchowe na pellet (piece nadmuchowe) oraz systemy składowania, magazynowania i podawania pelletu drzewnego. Zarejestruj się na webinar na di2@kostrzewa.com.pl i oczekuj na terminy spotkań.

 

Projektowanie naszych rozwiązań to korzyść dla wszystkich.

 

Projektowanie efektywnych systemów grzewczych w oparciu o kotły na pellet, to wyzwanie. Odpowiednia koncepcja, dobór urządzeń i automatyki oraz spełnienie przepisów prawa budowlanego i ochrony środowiska towarzyszy każdemu procesowi projektowemu. Jesteśmy do dyspozycji, aby podzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem, tak byśmy wspólnie przygotowali rozwiązanie najbardziej optymalne do każdego obiektu. Zapraszamy do współpracy biura projektowe oraz innych uczestników procesu budowlanego i przygotowania inwestycji.

 

Zapewniamy dostęp do dokumentacji technicznej i materiałów wspierających projektowanie po zalogowaniu się do serwisu KOSTRZEWA PRO.

 

 

Kontakt w kwestiach związanych z projektami inwestycyjnymi i ograniczeniem niskiej emisji:

 

 

Wsparcie biur projektowych

Tomasz Nowak

tel. +48 797 157 116

di@kostrzewa.com.pl