Serwis      +48 87 429 56 56      serwis.kostrzewa.com.pl/      Pon - Pt: 7:00-20:00 | Sob - Nd - Święta: 10:00-16:00
Kodeks

Kodeks

Kodeks firmy KOSTRZEWA przedstawia nasze wspólne reguły dotyczące prowadzenia działalności. Podstawą kodeksu jest dziesięć założeń stanowiących fundament dla całej aktywności firmy, a także indywidualnych działań i decyzji, które podejmujemy jako jej pracownicy.

kodeks_01

  1. TWÓRZ OGRZEWANIE NA MIARĘ XXI WIEKU

Produkujemy systemy grzewcze na potrzeby najbardziej wymagających klientów. Urządzenia od Kostrzewy zapewniają wysoki komfort grzewczy i pomagają chronić jakość powietrza.

kodeks_02

  1. PROJEKTUJ W TROSCE O KLIMAT

Od lat stawiamy na OZE i sukcesywnie rozbudowujemy ofertę produktową. Do bogatego wolumenu kotłów na biomasę o mocy od 8 kW do 300 kW dodaliśmy kocioł elektryczny oraz autorską pompę ciepła z bezpiecznym dla środowiska czynnikiem chłodniczym. Nowe produkty marki KOSTRZEWA wspierają transformację sektora grzewczego w kierunku niskoemisyjnym.

kodeks_01

  1. PODNOŚ POPRZECZKĘ JAKOŚCI

Dbamy, aby urządzenia grzewcze charakteryzowały się wysokimi standardami. Potwierdzeniem spełniania najwyższych norm ekologicznych, energetycznych i konstrukcyjnych jest fakt, iż nasze urządzenia kwalifikują się do podwyższonych poziomów dofinansowań rządowych.

kodeks_01

  1. KORZYSTAJ Z DOTACJI UNIJNYCH

Zrealizowaliśmy wiele kluczowych dla rozwoju firmy inwestycji przy wsparciu funduszy unijnych. W przyszłości będziemy aplikowali o wsparcie w ramach nowego instrumentu Next Generation EU, promującego rozwój urządzeń wykorzystujących OZE, przewidzianego w perspektywie finansowej UE 2021-2027.

kodeks_05

  1. BĄDŹ RZETELNY I DROBIAZGOWO KONTROLUJ W LABORATORIUM WPROWADZANE NA RYNEK URZĄDZENIA.

Projektowane kotły, zanim trafią do klienta, są poddawane precyzyjnym testom w firmowym laboratorium. Nasze laboratorium umożliwia jednoczesne badanie parametrów kilku różnych urządzeń oraz symulowanie warunków panujących w budynku mieszkalnym. Posiadanie własnej przestrzeni badawczej pomaga uzyskać trwałe, ekonomiczne, niezawodne i ekologiczne urządzenia grzewcze.

kodeks_01

  1. STWÓRZ NAJWIĘKSZY I NAJSZYBSZY W POLSCE SYSTEM SERWISU TECHNICZNEGO URZĄDZEŃ GRZEWCZYCH NA BIOMASĘ ORAZ KOMPLEMENTARNY SERWIS POMP CIEPŁA

Cel dotyczący kotłów na biomasę został osiągnięty. Firma Kostrzewa posiada obecnie ponad 200 punktów autoryzowanego serwisu technicznego. 80% usług serwisowych przeprowadzamy w czasie od kilku do 12 godzin. Aktualnie pracujemy nad nowy projektem – serwisem pompy ciepła.

kodeks_01

  1. URZĄDZENIA GRZEWCZE PRODUKUJ Z POMOCĄ NOWOCZESNEGO PARKU MASZYNOWEGO

Produkcja urządzeń w znacznym stopniu odbywa się na zautomatyzowanych liniach w fabryce poddanej gruntowej modernizacji i rozbudowie.

kodeks_08

  1. NAUCZ DYSTRYBUTORÓW MĄDRZE DORADZAĆ KLIENTOM W SPRAWIE WYBORU URZĄDZEŃ MARKI KOSTRZEWA

Systematycznie i konsekwentnie rozwijamy sprzedaż dystrybucyjną krajową i zagraniczną, by jak najlepiej dotrzeć do klienta. Wymagający mieszkańcy Europy Zachodniej, w tym znani z wysokich wymogów technicznych Niemcy, doceniają wysoką jakość produktów marki KOSTRZEWA. Naszych dystrybutorów uczymy jak pomóc Państwu dobrać urządzenie, by spełniało indywidualne wymagania.

kodeks_09

  1. PROMUJ WŚRÓD SPOŁECZEŃSTWA IDEĘ NIEZALEŻNOŚCI ENERGETYCZNEJ POLSKI

Kotły na pellet oraz pompy ciepła w połączeniu z fotowoltaiką są filarem uniezależnienia się od węgla i gazu ziemnego w ogrzewnictwie indywidualnym. W interesie Polski i UE jest wspieranie rozwoju technologii grzewczych zapewniających bezpieczeństwo cieplne. Aktywnie włączamy się w ogólnopolski dyskurs poświęcony rozwojom technologii w ogrzewnictwie, postulując m. in. o obniżenie podatku VAT na pellet drzewny.

kodeks_10

  1. ZAANGAŻUJ SIĘ W EDUKACJĘ NA RZECZ POPRAWY JAKOŚCI POWIETRZA

Firma od lat popularyzuje postawy ekologiczne oraz przyjazne atmosferze rozwiązania grzewcze wśród dzieci, młodzieży i dorosłych poprzez rozmaite działania np. program edukacyjny dla przedszkoli, wsparcie wydania podręcznika akademickiego dla studentów uczelni technicznych, prowadzenie portalu informacyjnego poświęconego rządowemu Programowi Czyste Powietrze, a także wydawanie magazynu Zielone Ciepło.